Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM

Join the forum, it's quick and easy

Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM
Live While We're Young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitno promijenite lozinku na Facebooku!

4 posters

Go down

Hitno promijenite lozinku na Facebooku! Empty Hitno promijenite lozinku na Facebooku!

Post by Elheonor* Tue May 17, 2011 7:28 pm

Hitno promijenite lozinku na Facebooku! 0971007.42

Stručnjaci iz Symanteca upozorili su oko 500 milijuna korisnika Facebooka da je ta društvena mreža slučajno, 'trećim stranama', otvorila pristup privatnim podacima, fotografijama. 'Treća strana' može i ostavljati poruke na vašem zidu.

Iako se ulažu veliki napori kako bi se zaštitila privatnost korisnika društvene mreže Facebook, čini se kako im se omakla pogreška. Tako stručnjaci iz Symanteca upozoravaju da su kompromitirani podaci 500 milijuna korisnika Facebooka, i to na način da su odgovorni u toj društvenoj mreži slučajno omogućili 'trećoj strani' da pristupi brojnim podacima.

Dodaje se kako su pristup privatnim podacima milijuna korisnika imali oglašivači, analitičke mreže i druge osobe koje su otkrile spomenuti propust, a o kojemu su se raspisali i brojni strani mediji.

Symantec je pozvao korisnike Facebooka da čim prije promjene lozinke na svojim korisničkim računima, dok su iz Facebooka poručili da su ispravili pogrešku koja je korisnike ugrožavala više od godinu dana.

Iako je Facebook ispravio propust, upozoravaju iz Symanteca, ukoliko je netko došao do vaših podataka još uvijek im može slobodno pristupiti, te je jedini 'lijek' upravo promjena lozinke.
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Hitno promijenite lozinku na Facebooku! Empty Re: Hitno promijenite lozinku na Facebooku!

Post by Zoki Thu May 19, 2011 7:05 pm

ja se nemam sto plasiti ionako imam 5 laznjaka... Hitno promijenite lozinku na Facebooku! 79331
Zoki
Zoki
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 6725
Join date : 2010-08-07
Age : 37
Lokacija : Sombor

http://zoki61.do-goo.net/index.htm

Back to top Go down

Hitno promijenite lozinku na Facebooku! Empty Re: Hitno promijenite lozinku na Facebooku!

Post by AmiiBeeBS_love Sat Jun 25, 2011 12:44 pm

Ja ionako ćesto mjenjam lozinku.
AmiiBeeBS_love
AmiiBeeBS_love
Moderator
Moderator

Broj postova : 853
Join date : 2009-12-02
Age : 27
Lokacija : Seoul, South Korea

http://www.beliebeinux.tumblr.com

Back to top Go down

Hitno promijenite lozinku na Facebooku! Empty Re: Hitno promijenite lozinku na Facebooku!

Post by Larchy Sun Jun 26, 2011 7:43 pm

Ja neću mijenjati, ionako ne znam tko bi mi mogao upasti.?
Larchy
Larchy
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 4007
Join date : 2009-10-31
Age : 25
Lokacija : Svugdje xD

http://tweety-thebest.forumotion.com

Back to top Go down

Hitno promijenite lozinku na Facebooku! Empty Re: Hitno promijenite lozinku na Facebooku!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum