Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM

Join the forum, it's quick and easy

Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM
Live While We're Young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila za reklamiranje u temi MARKETING!

Go down

Pravila za reklamiranje u temi MARKETING! Empty Pravila za reklamiranje u temi MARKETING!

Post by Call Me Inny * Sun Apr 11, 2010 11:34 am

Novo pravilo je ako želite reklamirati neki forum u temi za marketing, najprije ispunite ovo:
Code:

NICK:
Broj mojih reklama:
Dali sam redovan/a na forumu:
(Dodajte poruku zašto biste reklamirali i kakav razlog imate za to)

Zamolbu možete poslati bilo kojem administratoru ili moderatoru.

PS: Ako vam da se dopuštenje, onda otvorite temu!
A ako vam se neda dopuštenje, bez ljutnje!
Call Me Inny *
Call Me Inny *
Moderator
Moderator

Broj postova : 1961
Join date : 2009-12-08
Age : 25
Lokacija : New York

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum