Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM

Join the forum, it's quick and easy

Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM
Live While We're Young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little story colection by: Tea & Ella

+2
.HappyChild.
Elheonor*
6 posters

Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Little story colection by: Tea & Ella

Post by Elheonor* Fri May 21, 2010 12:35 pm

Dobrodošli u Teinu i moju malu kolekciju romana od kojih će vam zastati dah. Ako ste zainteresirani downloadajte ih i pogledajte!


Ellie White i Škola magije

1. poglavlje - Ellie - Download DEMO
2. poglavlje - Istina - Download


Last edited by .Little.Bubble. on Sat May 22, 2010 4:32 pm; edited 2 times in total
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by .HappyChild. Fri May 21, 2010 4:20 pm

Opaala.Bacam se na čitanje.
.HappyChild.
.HappyChild.
HK is your role model
HK is your role model

Broj postova : 496
Join date : 2010-05-01
Age : 27
Lokacija : Na kraju duge..

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Elheonor* Fri May 21, 2010 4:58 pm

Nadam se da će ti se svidjeti. Baš pripremamo sljedeće poglavlje.
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Elheonor* Fri May 21, 2010 5:17 pm

Oprostite piplowi! Download je krivi! Samo pola prvog pogavlja je napisano a meni je insprintalo sve! Odmah popravljam! Valjda mi download ne da vise.
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Larchy Sat May 22, 2010 10:22 am

ja sam procitala i bas me zanima dalje. ja jos gledam ono zadnje: "...gledala je Ellie i "
ja jos gledam sta I gdje je nastavak i onda vidim tvoj post. :P al inace, super je :))
Larchy
Larchy
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 4007
Join date : 2009-10-31
Age : 25
Lokacija : Svugdje xD

http://tweety-thebest.forumotion.com

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by .Cheryl. Sat May 22, 2010 10:55 am

Hvala.
.Cheryl.
.Cheryl.
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 3858
Join date : 2009-09-26
Age : 24
Lokacija : Next to the rainbow.

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Elheonor* Sat May 22, 2010 3:54 pm

Izvinjavam se, evo svega. I jedna mala obavijest, postavljeno je drugo poglavlje za download.

PRVO POGLAVLJE
____________________________________________________
ELLIE



"Juu, haaaaa, caaaa", začuo se glas iz dnevnog boravka i probudio Ellie.

"Gnjido, šuuuti da ti ne dođem tamo!", vikala je Ellie na svog mlađeg brata koji ju je pobudio iz toliko slatko sna. "Sad me Zac trebao pojubiti, a onda umjesto poljupca začujem tebe!"

Tom vikom koja je odjekivala po cijeloj kući probudili su i majku i oca, i baku. Čak možda i pokojnog djeda. Gabriel je svako jutro budio Ellie iz toliko slatkog i romantičnog sna da bi ga poželjela zadaviti. No, to nije učinila. U tome ju je sprječavala majka Anne koja je branila svoga drugorođenca. Otac nije obračao pažnju na Ellie i Gabriela i njihove svađe. On je bio zauzet poslom... nekim poslom...poslom o kojem nikada ne raspravlja pred Ellie i Gabrielom. Ellie samo ponekad čuje šaptanje roditelja, kao da nešto skrivaju, kao da spremaju jedan važan događaj. I...onda joj je zapela knedla u grlu.

"Ellie, dušo, doručkojemo.", strogo je rekla majka Anne i potapšala Ellie po leđima. "Nemoj sad sanjariti, dugo si sanjala i spavala."

"Aha, baš!", oštro je pogledala Gabriela ljutim pogledom.

Gabriel nije na nju obraćao pažnju,nego se pravio "nevinašcem"
Ellie unatoč lošeg početka dana,nije si željela pokvariti subotu.
Kao i po običaju,njezin tata je čitao novine.

"Ellie,danas te vodimo u cirkus,vjerujem da će te se ti i brat zabaviti,
pošto ćeš ga ti čuvati dok budemo u cirkusu"

Ellie ga je pogledala smrknutim pogledom.Razmišljala je o tome da bi bilo najbolje
da uopće i nema brata,jer zbog njega ona mora u cirkus i umjesto
da se tamo zabavlja mora čuvati mlađeg brata.

"Ali,tata!!!"

I tako je završilo sa pričom.
Ellie se taman spremila za cirkus,i napokon su krenuli.
U autu i nije bilo baš najmirnije.Ellie i Gabriel su se posvađali
više nego ikad.

"Ellie i Harry zaljubljeni par, ha,ha,ha"

"Šuti,gnjavator jedan mali!Nemoj da ti ja dođem i potegnem te za uho.

"Mamaa Ellie me tuče!!!"

"Ellie!"

Pogledala je mama smrknuto u nju.Ellie je uvijek mislila
da je njezin brat mrzi.Iako se to jednom povjerila prijateljici,
Nije baš...shvatila.Ta prijateljica nema brata i jako je htjela imati
sestru ali i brata,zato joj je uvijek govorila:budi sretna što imaš brata.
Ellie nikad nije ni pomislila da je sretna zbog toga. Imati malog gnjavatora u kući za nju nije bilo ugodno.
Taj mali dječarac tužakao ju je majci i ocu ako mu npr. nije dala da njezine najlonke navuče na glavu i igra se Tarzana. No ona nije znala koja je sretnica jer je imala brata.


„Djeco, jeste li se smirili?“, zabrinuto kaže mama i baci pogled na stražnja sjedala. „Evo još samo malo i stigli smo.“

Mama je u lijevoj ruci držala kartu cirkusa a drugom je oprezno vozila. I usput čitala program cirkusa.


„Evo, prvo idemo pogledati cirkus. A zatim idemo na vlak smrti pokraj cirkusa. Nakon duge vožnje koja kako li sam ja pročitala traje dvadeset i osam minuta i košta dvadeset kuna po ulaznici idemo po sladolede.“

„Ja ću uzeti od vanilije“, uzbuđeno stade govoriti mali dječarac Gabriel. „Elli nećemo kupiti! Ona je bila zločesta“

Na ove riječi Ellie je izgubila živce i stala čupati Gabrielovu dugu kosu.

„Ra-ha-ha! Sada ćeš dobiti ti mali crve!“

No onda je odjednom tajanstveno prestala. Iz lijeve ruke joj je curila plava krv. Plava kao modro nebo, kao plavo more. Nije znala što se događa. No najednom mama ugasi auto i progovori.

„Došlo je vrijeme. Kod Ellie je počelo jako rano“

„Što je došlo rano majko? Kakva je to modra krv što teče mojim rukama? Mama što mi je?“

Mama se ponovno smirila i upalila auto i šutjela. Cijelo vrijeme gledala je Ellie i razmišljala. Ellie nije znala o čemu ona razmišlja. No to joj nije bilo ni važno. Trenutno ju je zanimala samo ta tajanstvena plava krv i one mamine riječi „Došlo je vrijeme.“Bila je zbunjena, no plakala nije. Mama, modra krv, brat koji ju stalno živcira.

Počelo joj se vrtjeti. Jedva je sjedila. Te riječi odjekivale su joj cijelim bićem.
Samo joj se u glavi vrtjelo, vrtjelo i vrtjelo.
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by anjaa Sat May 22, 2010 6:36 pm

wauuuuu
anjaa
anjaa
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 2817
Join date : 2009-11-06
Age : 27

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by .Cheryl. Sat May 22, 2010 6:43 pm

Hvala u ime mene i Elle <3
.Cheryl.
.Cheryl.
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 3858
Join date : 2009-09-26
Age : 24
Lokacija : Next to the rainbow.

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by anjaa Sat May 22, 2010 6:54 pm

Imamo mi knjigu nemogu bas da se setim kako se zove ali citala sam je mislim da je rat u kuci tako nesto slicna je kao ovo....
anjaa
anjaa
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 2817
Join date : 2009-11-06
Age : 27

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Larchy Sun May 23, 2010 12:15 pm

waauuu ovo je odlicno! procitala sam i prvi i drugi dio i jaaako mi se svida! ajde joss :DDD
Larchy
Larchy
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 4007
Join date : 2009-10-31
Age : 25
Lokacija : Svugdje xD

http://tweety-thebest.forumotion.com

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Elheonor* Sun May 23, 2010 4:23 pm

Ne možemo tako brzo. Moramo mi na ovom dole svetom chatu prvo dogovoriti sve to.
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Larchy Mon May 24, 2010 8:33 pm

Heheh jedva cekam nastavak ♥️
Larchy
Larchy
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 4007
Join date : 2009-10-31
Age : 25
Lokacija : Svugdje xD

http://tweety-thebest.forumotion.com

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Swatka RazmaŽeNa Tue May 25, 2010 11:27 am

Larchy wrote:waauuu ovo je odlicno! procitala sam i prvi i drugi dio i jaaako mi se svida! :DDD
Swatka RazmaŽeNa
Swatka RazmaŽeNa
You can't not without HK
You can't not without HK

Broj postova : 936
Join date : 2009-11-19
Age : 22
Lokacija : L.A. (Los Angels) ♥

Back to top Go down

Little story colection by: Tea & Ella Empty Re: Little story colection by: Tea & Ella

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum