Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM

Join the forum, it's quick and easy

Live While We're Young
Welcome!!
Trenutno se nalazite na prvom hrvatskom forumu o Hello Kitty i modi! Registrirajte se te upoznajte najbolju forumsku ekipu,pridružite se u raspravama o modi i Hello Kitty. No,na ovom forumu možete razgovarati o drugim aktualnim temama osim o HK i modi! Vaši najdraži glazbenici,glumci,serije,filmovi - sve se to nalazi u našem Fun corneru. Zato,registrirajte se na forum,jer ćete vaše iskustvo na našem forumu pamtiti još dugo,dugo vremena.
Uživajte!
Vaš Admin & Mod TEAM
Live While We're Young
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

5 posters

Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by Elheonor* Thu Jan 20, 2011 3:09 pm

img]http://www.teen385.com/frontend/images/rte/012011/49481-facebook_starci2.jpg[/img]

Zamisli da se jednog dana ulogiraš na Fejs, a tamo te čeka zahtjev za prijateljstvo od stare. Da li bi poludio od sreće ili počinio serijsko samoubojstvo?






OK, jasno je da smo svi u vrlo različitim odnosima sa starcima. Neki su si frendovi, drugi ne razgovaraju, treći se kolju, četvrti uopće ne znaju tko su im straci... ok to je već crnjak. Ali fakat, bez obzira na sve, da li biste prhvatili starog ili staru da vam bude frend na Facebooku?


Znamo što o tome misle američki tinejdžeri, točnije oni između 16 i 18 godina. Njih čak dvije trećine su si prijatelji sa starcima na najvećoj društvenoj mreži. Khm, izgleda malo too much. No, određen broj njih (16 posto) dobili su dopuštenje staraca otvoriti account na Fejsu isključivo ako im budu frendovi. Tako da brižni mamica i tatica mogu barem malo nadzirati što im milo dijete tamo radi, s kim se druži i tako tome...


Friend Request - Ignore


S druge strane, 38 posto američkih teensa ignoriralo je roditeljski zahtjev za prijateljstvo.


Sve je to malo škakljivo. Naravno da bi se mnogi od nas htjeli povjeriti starcima i ne skrivati neke bitne dimenzije svog života, no opet - želimo svoju privatnost bez da nam stalno nad glavom visi roditeljska kontrola. Izgleda najnormalnije da ti najbliži u rodu mogu poslati poruku, no ne izgleda najnormalnije da ti gledaju baš svaku fotku s tuluma koju je gore stavio neki frend i tagirao te. Još bolje, zamisli da škiljiš po profilu od starog, a tamo mu se po komentarima upucava neki vrući komad koji ne liči baš na tvoju mamu.


A ono, nije sve to ni tako loše. Bolje je neke stvari saznati i prihvatiti na vrijeme. Kako oni, tako i mi...







[
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Re: Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by Dark_Ritual. Thu Jan 20, 2011 10:16 pm

Užas,moji ne bi pravili fejs a da ga imam i da ga oni imamo sigurno bi bilo ignore. :P
Dark_Ritual.
Dark_Ritual.
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 3895
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Lokacija : Vancouver

Back to top Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Re: Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by AmiiBeeBS_love Wed Jan 26, 2011 1:55 pm

Ja imam starog i kevu. Ne smeta mi, ja ćak i kad kad psujem na fejsu oni ništa ^.^
AmiiBeeBS_love
AmiiBeeBS_love
Moderator
Moderator

Broj postova : 853
Join date : 2009-12-02
Age : 27
Lokacija : Seoul, South Korea

http://www.beliebeinux.tumblr.com

Back to top Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Re: Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by I love gd Wed Jan 26, 2011 2:57 pm

nemaju, a meni ne bi smetalo.
I love gd
I love gd
You can't not without HK
You can't not without HK

Broj postova : 762
Join date : 2009-12-04
Age : 27
Lokacija : LONDON

Back to top Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Re: Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by Zoki Sun Jan 30, 2011 10:25 am

moja keva je "operisana od kompa"...tako da nemam tih problema
Zoki
Zoki
HK golden member
HK golden member

Broj postova : 6725
Join date : 2010-08-07
Age : 37
Lokacija : Sombor

http://zoki61.do-goo.net/index.htm

Back to top Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Re: Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by Elheonor* Sun Jan 30, 2011 12:15 pm

Ja imam mamu za frenda rofl
Elheonor*
Elheonor*
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 7010
Join date : 2009-09-22
Age : 23
Lokacija : Iza tebe ♥

http://livewhilewereyoung.omgforum.net

Back to top Go down

Jesu ti starci frendovi na Fejsu? Empty Re: Jesu ti starci frendovi na Fejsu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum